בית התקנה / תצורה מכשירי חשמל ביתיים גדולים היכן ואיך להסיר את ברגי המשלוח על מכונת הכביסה

היכן ואיך להסיר את ברגי המשלוח על מכונת הכביסה

ברגי המשלוח במכונת הכביסה מותקנים מראש במפעל במהלך המסירה מראש ונועדו לאבטח את מיקום מיכל ההעמסה המסיבי במהלך ההובלה.

מדוע ואיפה נמצאים ברגי המשלוח?

מכיוון שבמהלך הובלת ומסירת המכונה לאתר ההתקנה, ניתן להטות אותה במישורים שונים, הברגים מותקנים על ארבעה צדדי הטנק, מה שמגביל את תנועתו לכל הכיוונים ממצב העבודה. זה הכרחי כדי למנוע נזק לחלקים הסובבים את המיכל, אך מה שחשוב במיוחד, כדי להגן על המיכל עצמו מפני עיוותים קלים ביותר, שינויים בגיאומטריה שלו או תזוזה מהמצב המותקן.

לריכוז ואיזון מדויקים של המיכל ביחס לציר הסיבוב יש חשיבות עליונה, שכן במצב הסיבוב, המכל מסתובב במהירות גבוהה וחוסר האיזון הקל ביותר מוביל לרטט מוגבר של המכונה, לעומסים גבוהים על מיסבים ובולמי זעזועים, מה שמקטין את חיי השירות שלהם.

בעת פרוק והתקנת מכונת הכביסה במקום עבודה קבוע, יש להסיר את ברגי המשלוח. אנשים רבים שואלים, מה יקרה אם ברגי המשלוח לא יוסרו ממכונת הכביסה? אם תשכח להסיר אותם, אז במהלך הפעולה הטנק ייגע בברגים וייפגע או יתעוות.

תלוי בדגם מכונת הכביסה, בעיצוב ובמיקום המיכל, ברגי ההובלה במכונת הכביסה ממוקמים על הלוח האחורי או מתחת לכיסוי העליון של המכונה. מספר הברגים מוגבל לרוב ל -4 חלקים. הם ברגים מוארכים עם חוט קצר בקצה עם מכונת כביסה איטום ומדיחי בטיחות מפלסטיק או גומי המאבטחים את המיכל. דגמי מכונות מסוימים עשויים להשתמש בסיכות מתכת במקום ברגים.

ראה גם - התקנת מכונת הכביסה בעצמך

כיצד להסיר את ברגי המשלוח

לעתים קרובות, קונים לא מיודעים, רוכשים מכונת כביסה, מסרבים לשירותי אספקה ​​והתקנה, חוסכים כסף, מסתמכים על כוחם והובלתם. כתוצאה מכך, לא מצאו את הטקסט ברוסית בהוראות ההפעלה ונסחפים על ידי חיבור הצינורות, מבלי לדעת מדוע יש צורך בברגי המשלוח, הם שוכחים להסיר אותם. ההשלכות יכולות להיות עצובות מאוד שכן מרכז השירות, למרות האחריות, יסרב לבצע תיקונים בחינם עקב הפרה של הוראות השימוש במכונה על ידי המשתמש.

קל מאוד להסיר את ברגי המעבר. זה דורש מפתח ברגים פשוט, בדרך כלל 10-14 מ"מ. לא ניתן להדק את הברגים במאמץ רב, ולכן יש לשחרר אותם נגד כיוון השעון במאמץ ראשוני מועט. שחרר את כל ארבעת הברגים יחד עם מכונות כביסה ומרווחים.במקום החורים הנותרים, מותקנים תקעי פלסטיק מיוחדים, המחוברים למדריך ההוראות, כתזכורת להסרת ברגי המשלוח (אל תסתכל עליהם בהפתעה, וחשוב היכן לשים אותם?).

כיצד להסיר ברגי בטיחות ממכונת כביסה

תקעים, בנוסף למטרות דקורטיביות, מונעים כניסה של לחות אל היחידה מבחוץ ומטביעים את רעש המנוע. אם מותקנים סיכות בטיחות במקום ברגים במכונה, הם מוסרים באמצעות צבת. לשם כך, תפס את ראש הסיכה בעזרת צבת והפוך אותו 90 מעלות לשני הצדדים. במקרה זה, הבליטות על הסיכה יתואמו לחיתוכים בגוף המכונה, וניתן להסיר אותו באופן חופשי ממקומו. מומלץ לשמור את המחברים שהוסרו יחד עם האביזרים לשימוש חוזר אם יש צורך בהובלת המכונה לתיקונים או למיקום התקנה אחר במקרה של מעבר דירה.

כיצד להעביר מכונת כביסה

אם תחליט להעביר את מכונת הכביסה, עליך לנקות אותה, לנתק את כל הצינורות, לנקז את יתרת המים. לאחר מכן עליך להתקין את ברגי המעבר במקומם, לאחר שהסרת את התקעים תחילה. לשם כך, עליכם להשלים אותם עם מכונות כביסה ואטימות ביטחון שהוסרו קודם לכן. בעת התקנת מחברים, חשוב להתאים את קצותיהם במדויק לחורים המושחלים בחלקו הפנימי של המארז, מה שידרוש מיומנות מסוימת. זכור שהובלת מכונת הכביסה ללא ברגי המשלוח עלולה להוביל לתוצאות בלתי הפיכות.

כיצד להעביר מכונת כביסה

יתכן שיידרש מאמץ מסוים כדי לדפוק אותם במושבים, מכיוון שהחוט עלול להיסתם במהלך הפעולה. אם ההתקנה הנכונה של הברגים מפריעה למיכל, אז אתה צריך לסובב אותו מעט ביד. יש להעביר את המכונה במצב זקוף, ולהימנע ממכות חדות. בעת נשיאה מותר להתהפך במצבים שונים תוך התבוננות בזהירות ובתנועות חלקות.

אל תשכח להסיר את מחברי הבטיחות לאחר ההתקנה במקום חדש!

ראה גם:

12067 0

הוסף תגובה

איך לבחור

ביקורות

תיקונים