בית התקנה / תצורה מכשירי חשמל ביתיים גדולים כיצד להתקין טלוויזיה על הקיר בעצמך

כיצד להתקין טלוויזיה על הקיר בעצמך

התקנת טלוויזיה על הקיר במו ידיך בבית היא משימה די פשוטה, וזה לא ייקח לך הרבה זמן. עם זאת, פעולת התקנה זו דורשת כישורים סטנדרטיים, במקרה הגרוע ביותר, כל המבנה שלך לא ישקע זמן רב מאוד.

במאמר זה, אנו אגיד לך כיצד להתקין כראוי סוגריים לטלוויזיה, לציין את המרחק המומלץ מהרצפה ועוד דברים קטנים הקשורים לנושא זה.

מהם היתרונות והחסרונות של הרכבת טלוויזיה על הקיר

מהם היתרונות והחסרונות של הרכבת טלוויזיה על הקיר

כיום, כמעט כל היצרנים המודרניים מנסים לייצר את מוצריהם דקים ככל האפשר ולהפחית את השימוש במשאבים חומריים. הודות לכך הם הצליחו להשיג מכשיר קומפקטי יותר. בנוסף, מישור המסך יכול להפוך לחלק מחלל הפנים של החדר, לקשט את הקיר, כי עכשיו יש סוגים רבים של עיצוב בשילוב עם טלוויזיה.

עכשיו נעבור לחסרונות של הרכבת הטלוויזיה על הקיר:

 • במקרים של הידוק גרוע של התושבות, הטלוויזיה עלולה ליפול לרצפה או לרהיטים, מה שיביא לפירוק אבסולוטי של הציוד ועלויות עצומות שלאחר מכן לתיקון או לרכישת חדש;
 • עם משקל גדול של היחידה, ואלכסון רחב למדי של המסך, ההתקנה תצטרך להתבצע לפחות עם בן זוג, והתהליך עצמו יהיה מאומץ יותר;
 • ישנן מגבלות משקל, אינך יכול להרכיב את המכשיר על קירות גבס אם משקל הטלוויזיה והסוגריים יחדיו עולה על 30 קילוגרמים. כמו כן, אינך יכול לתלות אותו מעל מערכות חימום, כך שהציוד לא יתחמם יתר על המידה במהלך ההפעלה.

שיטת התקנה זו על הקיר הייתה נפוצה, והיא פופולרית עד היום. אם אתה מקיים את כל כללי ההתקנה, שיטה זו לא תביא לך בעיות בעתיד.

ראה גם - כיצד לנקות את מסך הטלוויזיה LCD

הוראות להתקנת קיר

הוראות להתקנת קיר

חילקנו את כל הפעולות לשלבים שלב אחר שלב, והתקנת הטלוויזיה על הקיר נראית כך:

 1. השלב הראשון הוא לבחור את גובה התקנת הטלוויזיה שעליה הוא יתלה. קיים תקן מסוים לגובה ההתקנה של הטלוויזיה על הקיר, אשר נגזר במיוחד, בעזרת מחקר רפואי, נתון זה משתנה באזור בין 0.7 למטר אחד מהקצה התחתון. עם זאת, מרבית בעלי הטלוויזיה נרתעים מתנאי הצפייה הנוחים ומהעדפותיהם שלהם. אבל באשר למטבח, במקרה זה, ההתקנה מתבצעת מתחת לתקרה, מכיוון שבמהלך העבודה לא תשים לב לתמונות, הצליל יהיה חשוב עבורך.
 2. לשלב הבא תצטרך כמה דברים, כלומר עיפרון, סרט מדידה ורמת בניין. כעת עליך להחיל את הסימונים. אנו מיישמים אותו על פי המרחק מהרצפה, והמרחק שצריך להיות בין שני הסוגרים, בדרך כלל גודל זה נבחר על פי התושבות בגב הטלוויזיה שלך.הקפידו לבדוק את המפלס האופקי בין החורים, וודאו שהם ברמה קפדנית. אחרת, התושבות המותקנות שלך עלולות לגרום ליפול של היחידה עקב הטייה.
 3. רק לאחר שווידאת שכל הסימנים יהיו באותה רמה, אתה יכול לקחת מקדחה או קידוח פטיש ולקדוח חורים. היזהר בעת ביצוע עבודות אלה, באפשרותך לחבר את החיווט המונח בקיר. במקרים מסוימים, אתה יכול להיתקע בחיזוק שלא ניתן לקדוח.
 4. לאחר מכן, פטיש דיבלים לתוך החורים, והתקן את התושבות בדרך, הידוק הברגים. אל תשכח מחומר הקיר שלך, אם הוא בטון מזוין, לא תהיה לך שום בעיה בהתקנה. עם זאת, אם הקיר שלכם בנוי מקירות גבס, עדיף שתחשבו תחילה שלוש פעמים - והאם הקיר יתמוך במשקלו של כל המבנה הזה. אם כן, שיטת ההתקנה תשתנה מעט.
 5. כאשר ההתקנה של סוגר הטלוויזיה נעשית, כל שנותר הוא להכין את הטלוויזיה עצמה. בצע את ההתקנה בזהירות ולבסוף הדק את חיבורי הבריח.
 6. כל שעליכם לעשות הוא לחבר את הטלוויזיה לרשת ולמכשירים אחרים. עם זאת, עדיף להסתיר את כל החוטים בערוץ פלסטיק כדי שהחוטים לא רק יתלו ויקלקלו ​​את כל התמונה.

זה למעשה כל ההוראות כיצד להתקין טלוויזיה על הקיר במו ידיך, מבלי להיעזר במומחים. אך אם אינכם בטוחים ביכולותיכם, אז הפיתרון הטוב ביותר יהיה להתקין את המכשיר יחד עם מומחים שיודעים להתקין הכל נכון.

טיפים שימושיים

על מנת שהטלוויזיה שלך תפעל לאורך זמן ולא תתמוטט מהתושבות, עליך לקחת בחשבון כמה מהפרמטרים שלה:

 • בעת רכישת סוגריים, בדוק עם מוכר המוצר לאיזו אלכסון מסך הם מיועדים וכמה ציוד הם יכולים לתמוך;
 • זכרו שסוגריים מסוג קבוע הם הרבה יותר אמינים, אך יש להם פחות פונקציונליות מאשר סוגריים מסתובבים, מה שבתורו עשוי להשפיע על נוחות הצפייה;
 • אם אתה מתכוון להתקין את הטלוויזיה על קיר בעומס גבס, ודא שהאוויר מסתובב שם בשלווה, ולציוד לא יהיו בעיות של התחממות יתר, מה שגורר השלכות לא נעימות אם לא תדאג לכך מראש;
 • אין להתקין את הטלוויזיה מתחת לתנורי חימום או מכשירים אחרים הפולטים חום, מכיוון שהיא עשויה להשפיע לרעה על פעולת המכשיר;
 • במקרים של רכישת סוגריים מסתובבים, לפני שמסתירים את החוטים מתחת לקופסה, וודאו שאורך החוטים שיהיו מחוץ לכיסוי מספיק בכדי להפוך את הטלוויזיה לשני הכיוונים.

ראה גם:

7224 0

הוסף תגובה

איך לבחור

ביקורות

תיקונים