בית התקנה / תצורה מכשירי חשמל ביתיים גדולים כיצד להתקין את המקרר בצורה נכונה

כיצד להתקין את המקרר בצורה נכונה

כיצד להתקין את המקרר בצורה נכונהכשאתה קונה מכשירי חשמל ביתיים יקרים, אסור לך לשכוח שהוא אמור להימשך יותר מיום אחד. אופן התקנת המקרר נכון תלוי לא רק בנוחות השימוש בו, אלא גם בטווח הארוך של פעולה אמינה.

לפני רכישת מקרר, יש לציין כי מדובר ביחידה די גדולה. הוא לא מיועד לתנועות תכופות. לפני כיצד להתקין את המקרר, אתה צריך לקבוע את המקום שבו הוא יהיה כל הזמן.

 

בחירת מיקום

לרוב, מקרר ממוקם במטבח. כלל זה הוא אופציונלי. זה מבוסס על הנוחות שיש אוכל בהישג יד בזמן הבישול.

העיקר הוא שהמקרר לא צריך להיות ממוקם ליד מכשירי חימום או במקומות חמים, ואור שמש ישיר לא צריך ליפול עליו. מומחים ממליצים להניח את המקרר במרחק של לפחות 5-10 סנטימטרים ממכשירים פולטים חום. אם אתה עדיין צריך להתקין ליד הכיריים, עליך לספק הגנה מפני קרני אינפרא אדום. יריעת נייר כסף יכולה לשמש כמסך. כמו כן, מומחים אינם ממליצים להציב את המקרר קרוב לקיר. המקרר צריך להיות במרחק של לפחות 5 ס"מ מהקיר, כך שאוויר קר יזרום בחופשיות למדחס.

רצוי שהחדר, המותאם למיקום המקרר, יתאים לו בגודל. מכשירי קירור מודרניים די גדולים בגודל. לפני רכישת מכשיר זה נמדדים פתחי הדלתות והחלל הפנוי בו יותקן המקרר.

בחירת מקום להתקנת המקרר

הרצפה שמתחת למקרר חייבת להיות יציבה ויציבה. דרישה מיוחדת היא משטח החלקה. גם עם משקל גבוה ורטט נמוך, המקרר ינוע על משטח חלק וחלק. אם יש אי סדרים, הם מסולקים על ידי הנחת יריעת גומי או פלסטיק.

לפני ההתקנה, ודא גישה חופשית לצד הקדמי. דלתות המקרר צריכות להיפתח ולהיסגר בחופשיות מבלי להיצמד לשום דבר. יחד עם זאת, כאשר הם פתוחים, הם לא צריכים להפריע לתנועה של אדם סביב החדר. בדלתות של רוב המקררים יש מחברים המאפשרים לשנות את כיוון הפתיחה בהתאם לצורך.

ראה גם:

חַשׁמַלַאי

המקרר ממוקם ליד מקור החשמל. השקע נגיש בקלות במקרה של הפסקת חשמל חירום. הפיתרון הטוב ביותר הוא שקע נפרד בעל מסוף מקורקע. יש לזכור גם כי תנודות מתח גדולות ופתאומיות מסוכנות עבור המדחס והאלקטרוניקה. זה חל בעיקר על דגמים זרים. אם מבחינים בשינויים תכופים במתח, מומלץ לטפל במייצב.

התקן וחבר את המקרר

פעולות לאחר הלידה

לאחר מסירת המקרר לחדר, לפני הפעלתו בפעם הראשונה, יש צורך לבדוק היטב את המוצר. בדוק אם יש נזק מכני. אל תגרור את היחידה בעצמך. זעזועים והשפעות קשות עלולים לגרום לכשל מוקדם של המוצר כולו.

חָשׁוּב:

אם המכשיר היה בתנאים קרים, האופייניים למסירה בחורף, הוא צריך לעמוד בחדר חם כחצי שעה. זה ישווה את הטמפרטורה וימנע עיבוי, אשר יכול להשפיע על פעולת האלקטרוניקה.

בדרך כלל המקרר ממוקם ליד הקיר. אם לא נשאר מרווח בין החלק האחורי של המוצר לקיר, היחידה לא תקבל את קירור האוויר הנדרש. הפער עשוי לפחות חמישה סנטימטרים.

ראה גם - תכונות של התאמת התרמוסטט בדגמים שונים של מקררים

לאחר הצבת היחידה במקום מוכן, יש להקים אותה. אתה לא צריך לנקוט ברמה. מספיק שהמקרר יהיה ישר על העין. בואו נודה בהטיה קלה לצד האחורי, תאפשר לדלת להיסגר בעצמה, גם אם המשתמש ישכח לעשות זאת.

לאחר מכן, ההפעלה הראשונה של המקרר נעשית במהירות סרק, כלומר עם תא ריק.

ראה גם:

19982 0

הוסף תגובה

איך לבחור

ביקורות

תיקונים