טיפים להתקנת מקפיא DIY

יש להתקין מקפיאים רק כשאין לכם מספיק נפח מקפיא בכדי לאחסן מזון בטמפרטורות נמוכות מאפס במקרר. כרגע יש מגוון רחב של מקפיאים ביתיים בשוק, הם משני סוגים, רגילים, חופשיים ומובנים מתחת למשטח השיש. במאמר זה, נעזור לך להבין כיצד להתקין ולחבר את המקפיא כראוי במו ידיך, מבלי להתקשר למומחה.

דרישות התקנה

דרישות התקנת מקפיא

  1. השלב הראשון הוא לקרוא בעיון את הדרישות להתקנת מקפיא וחיבורו לרשת החשמל של הדירה. על מנת שהכל ילך כשורה, עליכם לבצע כמה טיפים פשוטים.
  2. לא משנה היכן תתקינו את המכשיר, בין אם מדובר בקיר או שולחן מטבח, יש לעמוד בדרישה חשובה אחת, דהיינו נוכחות של פער אוויר הכרחי למכשיר. זה צריך להיות בערך 5 סנטימטרים מינימום ולהיות מאובטח מכל הצדדים של המכשיר הביתי. הפער התחתון צריך להיות בערך 8 ס"מ כדי שהמקפיא יתקרר כמו שצריך.
  3. חל איסור מוחלט להתקין מקפיא מובנה מתחת לתנור גז או חשמלי. אם אתה עדיין רוצה למקם את המקפיא במקום כזה, עליך להתקין אותו בצד הנגדי של הכיריים.
  4. בניגוד למקרר, ניתן להתקין את המקפיא בחדר קר. עם זאת, לפני התקנת המקפיא בחדרים לא מחוממים, כמו עליית גג או מרפסת, יש צורך להכיר את התיעוד הטכני, המפרט את טמפרטורת ההפעלה המותרת של המכשיר, מה שנקרא מעמד האקלים.
  5. לפני התקנת המקפיא, עליך לוודא כי החיווט יכול לעמוד בעומסים עליו כשהמכשיר מופעל. לרוב, בבתים ודירות ישנות, החיווט די ישן, ולעתים נדירות מישהו חושב לשנות אותו. על מנת שהמכשיר לא ייכשל, יש צורך להשתמש בחיווט חזק עם לולאה קרקעית. במקרים מסוימים יתכן שיהיה צורך להחליף את החיווט.
  6. אם למכשיר שלך אין פונקציית סגירת דלתות אוטומטית, אתה יכול לפנות לטריק קטן. שחרר את שתי הרגליים האחוריות, בגלל העיוות הקל של המקרה, הדלת לא תיפתח מעצמה אם לא סגרת אותה לחלוטין.
  7. במקרה שכבל המכשיר לא מגיע לשקע, אסור להשתמש במכשיר כזה כמגן נחשול, אצל פשוטי העם נקרא מנשא. יש צורך להעביר את השקע במו ידיכם על מנת לחבר את המקפיא לרשת ישירות.

במאמר זה, סיפרנו לכם כיצד להתקין ולחבר את המקפיא במו ידיכם, הבהרנו כמה נקודות שיכולות להקל על חייכם בשימוש במקפיא.

ראה גם - המקפיאים הביתיים הטובים ביותר על פי ביקורות הלקוחות

9338 0

הוסף תגובה

איך לבחור

ביקורות

תיקונים