מנקה מזגנים

כמו כל מכשיר ביתי, מזגן זקוק לתחזוקה מתמדת. כל משתמש בציוד לבקרת אקלים בבית יודע שככל שציוד וניקיון של הציוד הוא הרבה יותר זמן הוא ישרת אתכם. לרוב, משתמשים פונים לשירותי מוקדי שירות מיוחדים ומשרדי שירותי מזגנים, אך ניתן לבצע תחזוקה אישית. יש בשוק מספר עצום של מוצרי ניקוי ואביזרים כרגע. תוכלו ללמוד כיצד לבחור את הסוכן המתאים לניקוי המזגן במאמר זה.

TOP 9 המזגנים הניידים הטובים ביותר מ- Aliexpress

מה שאתה צריך לדעת על ניקוי המזגן

לנקות את אמצעי המיזוג

כאמור לעיל, כמות חומרי הניקוי גדולה מאוד. ניתן למצוא אותם בשוק, בחנויות מתמחות ובחנויות כימיקלים ביתיים. הם דומים במאפייניהם, אך עשויים להיות שונים באיכותם ובפונקציונליות שלהם. לכן מומחים רבים בתחום זה לא תמיד יכולים לייעץ לכם לגבי חומר ניקוי טוב המתאים למערכת המפוצלת שלכם.

בקניית מזגן אנו ממליצים לברר איזה כלי מתאים ביותר לשירות הציוד הספציפי שלך, לרוב ניתן לקבל ייעוץ טוב ממש במקום הרכישה.

ראה גם:

כיצד להשתמש במנקה

כיצד להשתמש במנקה

תלוי באיזה חלק במזגן אתם מחליטים לנקות או לחטא, מסופקים לכך חומרי ניקוי מיוחדים.

לדוגמא, עדיף להשתמש בקצף לניקוי מחליף החום. להלן מדריך מהיר לשימוש בפח הריסוס: (ראה גם: איך מנקים את המזגן בעצמך )

  • לפני השימוש, יש לנער את המיכל עם התכולה היטב, ואז למרוח אותו בעדינות ובאופן שווה על פני מחליף החום;
  • לאחר פרק זמן קצר, הקצף יהפוך למצב נוזלי;
  • ברגע שהנוזל מתנקז, יש צורך לתת למזגן לפעול במצב מאוורר לזמן מה.

לרוב, כל המידע על השימוש מונח על הפחית עצמה או על עלון, תוספת שמונחת בקופסה.

מרססים עובדים קצת אחרת: ניתן לרסס אותם לא רק על פני מחליף החום, אלא גם בתוך היחידה החיצונית, כמו גם על מערכת האוורור. ישנם מספר סוגים של תרסיסים, אז כדי לברר כיצד להשתמש בהם, עליכם ללמוד היטב את המידע על אריזת חומר הניקוי.

ראה גם - כיצד לבחור את המזגן המושלם לבית ולדירתכם

עקרון ההשפעה, יתרונות וחסרונות

מנקי מזגנים

בהתאם להרכב המוצר, תכונותיו יהיו שונות. לרוב, חומרים כאלה כוללים חומרים כאלה: חומרים פעילי שטח, כלור אלכוהול וחומרים חומציים. הם מעניקים למוצר יכולת ניקוי ושטיפה טובה, ומאפשרים ניקוי לא רק משטחים, אלא גם את החלקים הפנימיים של ציוד האקלים.

מהם היתרונות של חומרי ריסוס? אחד היתרונות המשמעותיים הוא הזמינות וקלות השימוש. הזמינות מתבטאת בכך שהם ניתן למצוא כמעט בכל חנות כימיקלים ביתית או בשוק. כל אחד יכול להשתמש בו על ידי שמירה על הוראות השימוש הללו, כלומר:

  • החל את המוצר על המשטח המזוהם;
  • המתן 15 דקות;
  • ואז הפעל את המכשיר במצב אוורור.

לפעמים, תלוי ביצרן, יש צורך לשטוף או לנגב את שאריות המוצר מחלקי המכשיר. זה מעלה את איכות הניקוי, כי לאחר שהמנקה המיס את הלכלוך, הוא יכול להתפשט ולפגוע ברכיבים האלקטרוניים הפנימיים.

החסרונות כוללים את העובדה שכספים אלה מזיקים למדי ולעתים קרובות הם אינם מספיקים למספר פעמים, תלוי במידת הזיהום. במקרה זה, אנו ממליצים להשתמש במנקה קצף, מכיוון שהוא פחות מזיק וימשך 3-4 יישומים.

ראה גם - כיצד לתקן מזגן בעצמך

TOP 9 המזגנים הניידים הטובים ביותר מ- Aliexpress

מקרים בהם עליך לפנות למומחה

כפי שניתן להבין מהאמור לעיל, שואב המזגנים, כמו תהליך החיטוי והחיטוי עצמו, אינו מסובך מדי וזול למדי. עם זאת, ישנם מקרים בהם זיהום מוביל לכשל בציוד. במקרה זה הבעיה קשורה לסתימת פנים המכשיר, הדורשת התערבות של מומחה. אנו לא ממליצים לך לפרק ולנקות את החלקים הפנימיים של המזגן אם אין לך מספיק ידע בתחום זה - זה עלול להוביל להידרדרות בתפעול המכשיר שלך או לקלקול מוחלט שלו.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך לבחור את שואב המזגן הנכון.

חָשׁוּב:

היו זהירים וקשובים בעבודה עם כימיקלים. כדי לא להשאיר כוויות כימיות על הידיים עליך להשתמש בכפפות, ובמהלך הפעלת המזגן עליך לצאת מהחדר כדי לא לנשום אדים מזיקים.

ראה גם:

7979 0

הוסף תגובה

איך לבחור

ביקורות

תיקונים