בית תשובות לשאלות איזה תוף עדיף על נירוסטה או פלסטיק?

איזה תוף עדיף על נירוסטה או פלסטיק?

איזה תוף עדיף: נירוסטה או פלסטיק?שלום! הייתי רוצה לקנות מכונת כביסה, אבל יש לי בעיה - אני לא יכול להחליט על בחירת תוף. שמעתי שתוף פלדה עמיד יותר מפלסטיק. בנוסף, סדקים עשויים להופיע במוצרי פלסטיק גם במהלך ההובלה. יחד עם זאת, מכונות כביסה לתופי מתכת יקרות בהרבה. האם עלי לבחור אותם ולשלם יתר על המידה? כמו כן, מה ההבדל בין תוף של חלת דבש ובין רגיל?
השאלה נענית:

איגור מרקובאיגור מרקוב

ראשית, אני מציע להבין את המונחים הבסיסיים. התוף הוא מיכל בו מכבסים את הכביסה. רק ניתן לראות אם אתה פותח את הדלת או המכסה במכונת הכביסה. מכיוון שהוא מיוצר בכל המקרים מנירוסטה, אין כאן אפשרויות. עם זאת, יש גם טנק - מיכל בו מניחים את התוף. זה מכוון מים עם חומרי ניקוי, אשר עוברים דרך חריצים מיוחדים לתא עם פשתן. רק המיכל עשוי פלסטיק ונירוסטה.

מה צריך להעדיף?

לאחרונה, יצרנים הציעו מכונות כביסה עם אמבטיות אמייל שהותקנו בהן. יחד עם זאת, חיי השירות שלהם התגלו כקצרים למדי: זה הספיק לסדק קטן שיופיע על משטח האמייל כדי שהחלודה תופיע על המתכת במקום הזה. מכיוון שכך, יצרנים רבים של מכונות כביסה קיבלו החלטה קשה - סירבו להתקין טנקים כאלה. כתוצאה מכך, הם החלו להתקין מכלי פלסטיק או פלדה במכשירי החשמל הביתיים שלהם.

כדי להבין איזה מהם יש להעדיף, בואו נשווה את היתרונות והחסרונות בטבלה הממוזגת:

חלקי נירוסטה חלקי פלסטיק
מקצוענים מינוסים מקצוענים מינוסים
חיי שירות ארוכים ביותר (פלדה באיכות גבוהה תחזיק מעמד עד 100 שנה) במכונת כביסה עם מיכל מתכת המים מתקררים מהר יותר עלות מקובלת יותר יחזיק מעמד פחות זמן ויצריך החלפה מוקדמת יותר של החלק
עמידות בפני כימיקלים המשמשים במהלך הכביסה (מיכל המתכת לא ייכשל בין חומרי ניקוי והן משימוש בחומרי הסרת אבנית) אתה צריך לבחור מכונת כביסה עם פלדה באיכות גבוהה, כי פלדה זולה מאבדת את ביצועיה במהירות רבה יותר פלסטיק מספק החזקת חום טובה יותר, כלומר במהלך הכביסה צריכת האנרגיה החשמלית תהיה פחותה
עלות גבוהה פלסטיק טוב יחזיק מעמד כ- 20-25 שנים (כלומר חיי השירות שלו דומים לאלה של מכונת הכביסה עצמה)
רמות גבוהות של רעש ורעידות רעש נמוך ורעידות

לפיכך, זה לא יעבוד לומר באופן חד משמעי מה צריך להעדיף. אכן, לטובת כל חומר, אתה יכול לתת את הסיבות שלך. עם זאת, למוצרי נירוסטה ולחלקי פלסטיק חסרונות משלהם. לכן, לפעמים יצרני מכונות כביסה (למשל, ARDO) בוחרים בפתרון פשרה ויוצרים את החלק האחורי של המיכל מנירוסטה, והדפנות עשויות פלסטיק.לפיכך, מתברר שמצמצם את החסרונות של שני החומרים ומקבל את היתרונות שבשימוש בכל אחד מהם. עלות ייצור מכונות כביסה מופחתת מכך.

תשומת הלב! "פלסטיק" במקרה שלנו צריך להיחשב לכל הווריאציות של חומרים מרוכבים המשמשים לייצור טנקים. זאת בשל העובדה כי יצרנים רבים יוצרים גרסאות חדשות של חומרים לייצור טנקים, המקבלים שם מותג (למשל פיברן, פולינוקס, קרבוטק וכו '). יש מעט הבדלים מהותיים ביניהם, אך יחד עם זאת כל היצרנים שואפים להציע משהו מקורי.

במקרה שמכונת הכביסה שלך לא תועבר לעתים קרובות ממקום אחד למשנהו, אתה יכול לבחור במכונה עם מיכל פלסטיק. עם זאת, בנוסף לחומר, אנו ממליצים לשקול קודם כל מאפיינים חשובים אחרים. לדוגמא, נפח המים הנצרכים והחשמל.

תכונה של תופי חלת דבש

כדי לענות על השאלה השנייה שלך - מה ההבדל בין תוף של חלת דבש לשאלה רגילה - הבה נבהיר נקודה חשובה אחת. תוף חלת הדבש הוא פיתוח של פטנט על ידי Miele. בהקשר זה, מותגים אחרים של מכונות כביסה אינם מצוידים בהם. היצרן טוען כי התוף המוצע עדין יותר על הכביסה, מסייע בהפחתת עלויות האנרגיה ובעל חיי שירות ארוכים יותר.

במכונת כביסה, החלק הפנימי של מיכל הכביסה מכיל חורים משושים הדומים לחלת דבש. בשל המבנה הקעור שלהם, נוצר סרט מים קטן בין הכביסה לתוף במהלך תהליך הכביסה, המגן על הבגדים בזמן הכביסה. בנוסף, אין רכיבים מולחמים בפנים (הנקודות הפגיעות ביותר). בהתאם, חיי השירות מתארכים משמעותית.

מטבע הדברים, חלקי נירוסטה איכותיים הם פיתרון אמין יותר בהשוואה לעמיתי פלסטיק מכל סוג שהוא. עם זאת, האם אתה יכול להעריך מאה שנים של הפעלת טנק ללא בעיות? אנו מאמינים שזה המקרה כאשר אתה יכול לדבר על "איכות עודפת". בעת בחירת מכונת כביסה, הונחה קודם כל על ידי המאפיינים הטכניים שלה, ועצור במודל המתאים לך לחלוטין. ורק אז הביטו בחומרים המרכיבים את הטנק שלה.

תשובות חדשות לשאלות הקוראים:

כל התשובות
26565 0

הוסף תגובה

איך לבחור

ביקורות

תיקונים